شرایط و قوانین

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی اسپاهان تکنیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

درصورتی که در قوانین مندرج،رویه ها و سرویس های فعال فروشگاه  تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

ثبت سفارش ، پردازش سفارش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند

روش های پرداخت

مشتریان لازم است، کل وجه سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه های بانکی  فعال در سایت و یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

روش های ارسال

ارسال کالا به سراسر ایران با تیپاکس انجام می گردد و هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد .

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. 
مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود)
 
.